Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kana OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Ilo wiadomości: 8315
Ilo artykułw: 1798
Pozna Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najwaniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
PES 2017 - recenzja PlayStation 4Xbox One

Przed Wami recenzja PES 2017. Pro Evolution Soccer to od lat główny konkurent dla serii FIFA od Electronic Arts. Jak poradziło sobie Konami w tym roku? Czy PES 2017 jest lepszy niż FIFA 17? Sprawdźcie w recenzji.

Warto dodać, że choć PES 2017 ukazał się również na PC, to jest to wersja gorsza od tych konsolowych (Konami stosuje taktykę podobną do EA kilka lat temu - zmiany do wersji PCowej docierają z opóźnieniem). Recenzja dotyczy zatem głównie wersji konsolowych. [Baron Ski]

 

 

5
Oryginalność
Zmian w trybach gry jak na lekarstwo. W rozgrywce standardowo już mniejsze i większe poprawki.
8
Grafika
Wysoki poziom, choć scenki przerywnikowe mogłyby zostać trochę bardziej dopracowane. Na pewno jednak PES pod tym względem nie ma się czego wstydzić.
6
Dźwięk
Niezła oprawa meczu, dobry soundtrack (choć nie tak obszerny jak w FIFA) i kiepski komentarz. Czyli? Jak zwykle.
9
Grywalność
W tym roku Konami pokazało bardzo wysoką formę. Braki licencyjne przeszkadzają, ale rozgrywka jest coraz bardziej dopracowana.
9
ywotno
Jest co robić - zarówno w trybach dla jednego gracza, jak i online. Najwyższa jednak pora na coś nowego.
8.9
Ocena kocowa
Aktualność składów, stagnacja w trybach rozgrywki i braki licencyjne to jak zwykle największe bolączki PES-a. Reszta jest jednak na najwyższym poziomie. Konami wraca do formy z dawnych lat!

Jak oceniamy? Wyjanienie naszego systemu ocen tutaj.

Strona artykuu: [1]        
Dodaj komentarz
do tego artykułu
Komentarzy: 0
Twj kod:
(Przepisz w odpowiednie pole)
Nick*:
E-mail:
Kod*:
Tre*:
* - pola wymagane.
Brak komentarzy

UID: 1807
Okadka/art:
Tytu:
PES 2017 - recenzja
Developer: Konami
Gatunek: sportowa
Data wydania:
EUR: 15/09/2016
USA: 13/09/2016
JAP: 15/09/2016
Poziom trudnoci:
średni (3/5)
8.9/10
       

Strony zaprzyjanione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiay zawarte w serwisie onlygames.pl s objte prawem autorskim i nie mog byw caoci
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorw!