Teraz jest 29 mar 2024, o 11:50


Problemy z samochodem

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Warszawiak

wyjadacz

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): 24 sty 2018, o 09:52

Problemy z samochodem

Post19 cze 2019, o 06:42

W poszukiwaniu dobrych usług holowania trafiłem na https://www.pomoc-drogowa-hamburg.com.pl/. Skorzystałem z pomocy drogowej w czasie wyjazdu do Hamburga. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego holowania samochodu.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Problemy z samochodem

Post2 lip 2019, o 11:50

Jeśli chodzi o Stolicę, ponieważ pewnie sporo osób z tego forum tam mieszka to od siebie mogę wam polecić takie usługi jak pomoc drogowa warszawa z firmy AUTO-HOL . na prawdę znajas ię na sowjej pracy i moim zdaniem jak najbardziej warto jest korzystać z ich usług
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 629
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Problemy z samochodem

Post18 maja 2022, o 22:07

Powiem Wam szczerze, że ja miałem może w życiu dwa razy jakiś problem z moim samochodem i wówczas zazwyczaj całkiem nieźle sobie z tym radziłem. W najbliższym czasie planuję zakup nowego auta i staram się przy tym doszkalać moje umiejętności kierowcy :D W sieci znalazłem między innymi wpisy dla kierowców dostępne tutaj: https://mtu24.pl/hamowanie-awaryjne-jak-to-robic/ - w tym temacie przeczytacie akurat o hamowaniu awaryjnym. Co sądzicie o tego typu stronach internetowych? Korzystacie?
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Problemy z samochodem

Post9 sty 2023, o 11:05

Warto zawsze sprawdzać żarówki, to bały, ale ważny element auta. Jeśli nie wiesz jakie dobrać, to zajrzyj na wykaz żarówek VW Tiguan to znakomita wyszukiwarka

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron