Teraz jest 25 kwi 2024, o 18:08


Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

arek565

guru

  • Posty: 766
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post1 mar 2021, o 09:53

O zęby należy dbać, świadczy to o naszym dbaniu o siebie i o swój wizerunek. Jeżeli macie problemy ze swoimi zębami i chcielibyście to poprawić, to zdecydowanie polecam Wam ortodonta wałbrzych. Ktoś z Was również korzystał?
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post8 lis 2021, o 15:14

Chodząc na wizyty do dentysty w CitoMed https://stomatologia.citomed.pl/ w Toruniu, już na pierwszej wizycie zapytałam stomatologa jaką najlepiej wybrać szczoteczkę i od tego czasu dbam, by faktycznie mieć odpowiednią. Mam pełne zaufanie do dentystów, zawsze pomagali mi i to bardzo kompleksowo.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post8 lis 2021, o 22:02

Czy możecie mi polecić jakąś szczoteczkę elektryczną do 300 zł?

biuro projektów wnętrz
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post8 gru 2022, o 13:41

Jeśli już miałbym w coś inwestować te pieniądze to byłaby to szczoteczka jonowa - https://ionickiss.pl/ - nie tylko działa lepiej niż inne, ale też łączy w sobie te wszystkie technologie
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post28 mar 2023, o 13:37

Dobre szczoteczki soniczne i wiele różnych nakładek, irygatory oraz płukanki ma w swojej ofercie firma Waterpik Polska. Stosując te narzędzia bez problemu sprawimy, że nasz uśmiech będzie perfekcyjny i będziemy mogli się długi czas się nim cieszyć. Utrzymanie higieny jamy ustnej przy użyciu tych narzędzi jest łatwe i przyjemne.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 717
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post21 lut 2024, o 11:34

Staram się dbać o moje zęby, dlatego regularnie korzystam z usług nowoczesnej i profesjonalnej kliniki stomatologicznej Ochota na Uśmiech - https://ochotanausmiech.pl/zapisy-online/ . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Offline

kesa

master

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post2 kwi 2024, o 16:11

Twierdzę, że irygatory dentystyczne są doskonałym narzędziem do utrzymania dobrego stanu zdrowia jamy ustnej. Są nie tylko skuteczne w usuwaniu zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, ale są również delikatne dla dziąseł. Jako osoba, która zmaga się z wrażliwymi dziąsłami, uważam, że irygatory dentystyczne są przełomem w mojej rutynie higieny jamy ustnej. Jeśli więc rozmawiasz o dbaniu o zęby, nie zapomnij włączyć do rozmowy irygatorów dentystycznych.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1399
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post5 kwi 2024, o 13:35

Moim zdaniem Colgate robi świetne szczoteczki. Tak ja to widze obecnie. To jest naprawdę doskonała opcja w moim przekonaniu!!!
____________________________________
https://pracelicencjackie.konin.pl/pisanie-prac-licencjackich-z-anglistyki/
Offline

arek565

guru

  • Posty: 766
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Jaka szczoteczka do mycia zębów?

Post25 kwi 2024, o 16:30

Czy macie problemy z Waszymi zębami lub potrzebujecie wizyty kontrolnej? Jeżeli szukacie sprawdzonego dentystę w Warszawie, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki stomatologicznej Ochota na Uśmiech - białe plamy na zębach .
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości