Teraz jest 19 kwi 2024, o 09:08


Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

oska45r

aktywny

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): 29 sie 2016, o 11:52

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post11 gru 2019, o 11:58

Nie wiem jak wy, ale ja nienawidzę sprzątać.. też ostatnio robiliśmy remont i szukałam firmy sprzątającej w naszym mieście. Sama nie dałabym sobie z tym rady. Dobrze, że ostatecznie trafiłam na firmę https://moppy.pl/krakow/sprzatanie-mieszkan Super sobie ze wszystkim poradzili, posprzątali dokładnie każdy zakamarek - myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post31 gru 2019, o 23:14

Polecam Ci do takiej przeprowadzi zatrudnić jakąś doświadczoną firmę. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że Twoje rzeczy przejadą do nowego domu w idealnym stanie. Na pewno taką firmą jest chociażby Adexim z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie transportu
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post31 sty 2020, o 19:00

Zainwestujecie w takie produkty, które z pewnością ułatwią Wam robotę i sprzątanie w domu, ja tak zainwestowałam własnie w mopa parowego od ariete, produkt bombowy! Wszystko wyczyści nie ma dla niego rzeczy niemożliwych
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 805
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post4 lip 2020, o 07:14

Faktycznie dobrej jakości sprzęt ułatwia w dużej mierze sprzątanie. Zobaczcie ofertę tego sklepu https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/ Oferta bogata i ceny promocyjna. Ja wybieram odkurzacz do szyb z myjką.
Offline

Paszczak

master

  • Posty: 359
  • Dołączył(a): 6 lut 2017, o 15:08

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post19 sie 2020, o 08:39

Koniecznie skontaktuj się z firmą Przeprowadzki Zielona Góra. Pomogą Ci szybko i sprawnie. Nie są drodzy
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 805
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post25 sie 2020, o 12:56

Macie może w swoich ogrodach baseny lub jacuzzi? Jeśli tak, to co sądzicie o basen przeciwprąd ? Według mnie, to bardzo ciekawy wybór jeśli chodzi o aranżację tarasu bądź ogrodu wokół domu. Zgodzicie się ze mną?
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post30 wrz 2020, o 09:06

Jeśli wprowadzacie się do nowego domu, to może warto byłoby wziąć pod uwagę wcześniejsze ozonowanie pomieszczeń? Z tego co się orientuję, to firma AirOzone jest szeroko polecana w tym zakresie. Ja sama planuję skorzystać z ich pomocy w niedługim czasie.
Offline

arek565

guru

  • Posty: 755
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post6 kwi 2021, o 10:21

W przypadku firm zajmujących sie przeprowadzkami, mogę Wam zdecydowanie polecić przeprowadzki Kraków ceny , ponieważ korzystałem z ich usług pare tygodni temu. Wszystko przebiegło sprawnie, przewiezli wszystko co chciałem w jeden dzien i nic nie uszkodzili, a cena jaką zapłaciłem była bardzo niska.
Offline

majka508

bywalec

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): 27 gru 2016, o 23:12

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post14 kwi 2021, o 13:43

pellet jest mega wazny, to fakt, dlatego ja zainwestowąłam w maximer, bo mają najlepszy i najczystszy pellet bez spieków.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 717
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post16 kwi 2021, o 11:22

W moim przypadku skorzystałem z pomocy firmy przeprowadzkowej i wszystko przebiegło sprawnie.


anaboliki
Offline

marcino

aktywny

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 18 lis 2017, o 22:51

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post17 kwi 2021, o 15:53

Dokładnie. To wcale nie musi być wyczyn na skalę światową, bo są juz w Warszawie firmy specjalizujące sie w kompleksowych przeprowadzkach. Sami zreszta zobaczcie jak odbywa sie takie zamówienie https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ wybiera sie opcje ekonomiczną, standardowa albo kompleksową w zaleznosci od zakresu usług
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 657
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Nowy dom i przeprowadzka - jak to ogarnąć?

Post18 maja 2021, o 12:18

Według mnie najlepszą opcją na jaką możesz postawić są usługi specjalistów w tej dziedzinie. Na stronie https://www.wroclaw-przeprowadzki.pl/ znajdziesz ofertę firmy, która specjalizuje się właśnie jeśli chodzi o transport i przeprowadzki. Miałem okazję korzystać z ich usługi i z czystym sumieniem polecam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron