Teraz jest 29 mar 2024, o 09:04


Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post10 wrz 2018, o 09:52

Cześć!

Posiadam dosyć wielkie pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem biznesmenem mającym kontrakty z największymi sieciami sklepów sprzedającymi zdrową żywność dostępną od ręki w Twoim hipermarkecie. W związku z moim najnowszym zamówieniem, aktualnie pilnie szukam przedsiębiorstwa, którą opisują przede wszystkim słowa takie jak: firmy transportowe warszawa. To, co mnie ciekawi to przede wszystkim eksport jabłek. Aby nastała całkowita jasność, aktualnie nie bawię się w import warzyw. Dary natury, które dostarczam moim klientom pochodzą w w pełni z polskich upraw. Jeśli znana jest Wam wycena transportu, to zapraszam serdecznie do współpracy. Jeśli Twoja propozycja mnie zainteresuje, z pewnością się dogadamy atrakcyjne warunki umowy dla obu stron.

Dziękuję!
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 629
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post25 lis 2020, o 18:16

Mi w oko wpadła oferta ze strony: http://transport-pm.pl/ chodziło głównie o transport specjalistyczny. Kolega z branży bardzo polecał mi ich usługi i rzeczywiście się nie zawiodłem. Wszystko świetnie i dokładnie zorganizowane, a transport zrealizowany idealnie w terminie. Może komuś z Was akurat przydadzą się te namiary :)
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 432
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post3 lut 2021, o 16:12

Bardzo fajnie, że wymieniacie się doświadczeniami w tym temacie!
Offline

arek565

guru

  • Posty: 746
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post28 lut 2021, o 10:36

Chciałbym Wam polecić usługi firmy Izntrade, którzy specjalizują sie w imporcie oraz eksporcie towarów do Chin i innych państw. Import z z Chin znacząco sie rózni od importu z innych państw, dlatego warto zapoznać sie z import z chin firma.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post28 lut 2021, o 13:26

Prowadząc własny biznes warto zdecydować się na nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest korzystanie z chmury obliczeniowej. Nie tak dawno porównałam sobie kilka ofert w tym zakresie i muszę przyznać, że wybór https://cloudferro.com/ był tutaj strzałem w dziesiątkę.
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Post24 paź 2022, o 21:46

 Jeśli chodzi o dostarczanie towarów to spokojnie sprawdzi się transport chiny polska https://kolejchinypolska.pl/ , jest szybki zatem nie będzie problemów z dostarczaniem produktów dla klientów

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron