Teraz jest 28 mar 2024, o 21:43


Sposoby na szybkie wyjście z długów - podzielcie się swoimi

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

miniejsz

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 14:51

Sposoby na szybkie wyjście z długów - podzielcie się swoimi

Post10 wrz 2018, o 12:36

Witajcie,

Mam pytanie do osób, którym udało się szczęśliwie pokonać długi i wyszły na finansową prostą.
Sam jestem teraz w sytuacji, kiedy muszę oddać prawie 12 tysięcy złotych i trudno jest mi sobie wyobrazić, że kiedykolwiek to spłacę przy moich zarobkach.

Na razie udało mi się osiągnąć tyle, że podliczyłem swoje wydatki kalkulatorem z https://pl.kruk.eu/klienci i wyszło mi, że na niektórych rzeczach uda mi się jeszcze zaoszczędzić, ale nadal to za mało.

Co u Was zrobiło największą różnicę w oszczędnościach, co najbardziej przyspieszyło spłacenie długu?
Offline

Fabian8543

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 1 mar 2018, o 09:30

Re: Sposoby na szybkie wyjście z długów - podzielcie się swo

Post30 wrz 2018, o 19:46

Mi w wyborze korzystnego kredytu konsolidacyjnego pomogli doradcy w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/
Ekspert najpierw dokładnie zapoznał się z moimi potrzebami,później przedstawił kilka ofert i pomógł wybrać najlepszy. Jeżeli ktoś nie jest biegły w tym temacie, to wręcz powinień skorzystać z pomocy profesjonalistów aby nie narobić sobie kłopotów.
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Sposoby na szybkie wyjście z długów - podzielcie się swo

Post30 cze 2022, o 00:34

Jeśli ktoś poszukuje rozwiązań ze względu na swoje zadłużenie to może konsolidacja kredytów pozabankowych Łódź okaże się pomocna. Czytałam, że wiele osób korzysta i to z powodzeniem
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Sposoby na szybkie wyjście z długów - podzielcie się swo

Post11 lip 2022, o 20:03

Jeśli macie problem z zadłużeniem i dostaniecie wezwanie do zapłaty to warto skontaktować się z wod.com.pl Mają ogromną wiedzę w tym temacie i pomogą Wam rozwiązać problem. Sprawę możecie zgłosić w bardzo łatwy sposób na ich stronie internetowej. Mi bardzo pomogli'

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron