Teraz jest 28 mar 2024, o 18:46


Pożyczka potrzebna

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

martine

bywalec

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): 15 maja 2018, o 20:46

Pożyczka potrzebna

Post5 gru 2018, o 12:36

Witajcie! Pilenie potrzebuję wziąć pożyczkę na firmę, muszę kupić auto i rozbudować nieco działalność. Jaki bank polecacie ? Sprawdzałem wcześniej opinie o pożyczkach pozabankowych i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Vivusa jak uważacie ?Ktoś korzystał z ich usług? Jak to wygląda?
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 705
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Pożyczka potrzebna

Post5 gru 2018, o 19:26

Niestety nie wiem, jak się u nich kształtuje oferta. Mogę Ci jedynie zaproponować odwiedzenie strony Habza Finanse. Kuzyn załatwiał konsolidację chwilówek w Warszawie w Habza Finanse. Jest bardzo zadowolony z obsługi doradców kredytowych. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Może zanim się zdecydujesz zobacz jak to tutaj wygląda.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Pożyczka potrzebna

Post6 lut 2019, o 23:25

Wg mnie najkorzystniejszą ofertę na rynku ma aasa . Już tyle stron przewertowałem, i tyle porównywarek sprawdziłem... A oni i są rzetelni i korzystne oprocentowanie. a panie z obsługi klienta niezwykle miłe i pomocne :)
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Pożyczka potrzebna

Post7 lut 2019, o 23:19

Może tutaj spróbuj https://kokos.pl/ ? Ta oferta cieszy się dobrymi opiniami i wcale się nie dziwię, bo w końcu można w szybki i łatwy sposób dostać zastrzyk gotówki. A raty rozłożyć na taki okres jaki na pasuje. spoko sprawa
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 629
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Pożyczka potrzebna

Post8 lut 2019, o 23:10

A może spróbuj z pożyczką SMS? Czytałem ostatnio o tym trendzie na http://microchwilowki.pl/2018/06/22/poz ... owy-trend/ i myślę, że to naprawdę świetna opcja :D Do tej pory brałem tylko chwilówki online, ale na pewno zainteresuje się też tym nowoczesnym i nowatorskim systemem SMS-owym! To może być strzał w dziesiątkę.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Pożyczka potrzebna

Post26 mar 2019, o 18:06

Jeśli szukasz szybkiej pożyczki na dobrych warunkach i z możliwością spłaty w ratach, nie musisz iść do banku. Sprawdź ofertę AASA :) Jest to firma, która oferuje nawet nawet 10 tysięcy złotych, a zobowiązania rozkłada nawet na 24 raty.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Pożyczka potrzebna

Post22 cze 2019, o 10:22

Wydaje mi się, że zanim zdecydujecie sie na tego typu pożyczkę przez internet, na pewno dobrze będzie wcześniej sprawdzić tego typu https://keszker.pl/ ranking takich produktów finansowych. Dzięki temu, będzie wam łatwiej podjąć decyzje odnosnie tego, którą pożyczkę wybrać
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Pożyczka potrzebna

Post23 cze 2019, o 22:18

Ja także jestem na etapie poszukiwań jakiś sensownych pożyczek dla firm. Zamierzam dokupić kilka sprzętów do salonu medycyny estetycznej typu hifu, sprzęt do mikrodermobrazji oraz do hifu Takie rzeczy nie należą do tanich, a oszczędzać na jakości nie zamierzam, dlatego parę groszy się przyda.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Pożyczka potrzebna

Post24 cze 2019, o 18:19

Nie mam jeszcze wyrobionej opinii o żadnej instytucji udzielającej pożyczek, dlatego przy wyborze kieruję się stronami internetowymi, jak https://pozyczka-online.info/ , które mogą mi pomóc przy wyborze korzystnej oferty dla wysokości pożyczanej kwoty.
Offline

Max737

aktywny

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 13:05

Re: Pożyczka potrzebna

Post16 sie 2019, o 09:52

Pożyczka typu chwilówka online to idealne rozwiązanie na szybką gotówkę na potrzeby rozwoju firmy. Najczęściej, najkorzystniejsze oferty dotyczą szybko spłacanych pożyczek, a dzięki zainwestowaniu pożyczonych pieniędzy, na przykład na zakup nowego sprzętu, możemy łatwo pomnożyć swoje zyski i rozkręcić biznes
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Pożyczka potrzebna

Post13 wrz 2019, o 21:46

Moim zdaniem zanim weźmie się jakikolwiek kredyt warto jest sprawdzić ranking chwilówek https://pozyczka-online.info/ dostępny na przykład tutaj. W rankingach tego typu są opisane szczegółowo warunki zaciągnięcia takiego kredytu i można bardziej świadomie podjąć decyzję o wyborze najlepszego sposobu kredytowania. Uważam to za bardzo pomocne narzędzie!
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Pożyczka potrzebna

Post30 cze 2022, o 20:35

Teraz ostatnio coraz więcej osób ma problem ze spłatą zobowiązań finansowych. Sprawdźcie sobie wobec tego jak wygląda kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Kielce bo słyszałam, że jest wiele ciekawych ofert.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron