Teraz jest 1 maja 2024, o 05:28


pomoc przy kredycie

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

arek565

guru

  • Posty: 770
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

pomoc przy kredycie

Post16 gru 2018, o 18:29

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na wydatki mojej firmy, znalazłam doświadczony doradca kredytowy warszawa oni doradzili mi skąd powinnam wziąśc pieniadze z kredytu obrotowego. Bardzo jestem zadowolona bo firma doradziła mi tak aby moja działalność jak najlepiej na tym wyszła, polecam
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 808
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: pomoc przy kredycie

Post20 gru 2018, o 12:54

Zanim zaczniesz starać się o kredyt to zrób audyt finansowy. O szczegółach dowiesz się tu https://www.glc.pl/uslugi/audyt/ Banki często żądają dokumentacji - wyceny wartości majątkowej firmy. A to trzeba zlecić specjalistą.
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 677
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: pomoc przy kredycie

Post23 gru 2018, o 23:22

Powiem Ci, że też miałam ostatnio brać kredyt na firmę, bo całkowicie straciłam płynność finansową! Byłam w kropce i myślałam, że nic innego już nie da się zrobić. Natomiast postanowiłam usiąść i na spokojnie przeanalizować powód takiej sytuacji bo była ona dziwna o tyle, że przecież moja firma coraz lepiej prosperuje i stale się rozwija! Okazało się, że powód jest jeden- faktury z odroczonym terminem płatności przy braku dodatkowych sposobów finansowania. Za radą bardziej doświadczonej koleżanki z branży postanowiłam zainteresować się faktoringiem :) Na https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ znalazłam ogrom informacji na jego temat i były one naprawdę dobrze napisane, więc udało mi się wszystko zrozumieć :D Postanowiłam skorzystać z usługi faktoringu i dziś uważam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Nie musiałam brać kredytu a przy tym utrzymałam płynność finansową :) No i jeszcze jedna ważna rzecz- nie musiałam też rezygnować z odroczonych terminów płatności!
Offline

genre

wymiatacz

  • Posty: 218
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 16:53

Re: pomoc przy kredycie

Post2 sty 2019, o 22:05

Po co płacić dodatkową kasę doradcom jak w banku wszystko objaśnią i przeprowadzą symulację spłaty kredytu. Bank Raiffeisen ma dla firm kreyt obrotowy zabezpieczony gwarancją bgk. Oznacza to że firma nie musi zastawiać majątku własnego.
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: pomoc przy kredycie

Post22 maja 2020, o 20:31

Każdy przedsiębiorca, nawet najdrobniejszy powinien w sprawach finansowych skorzystać z rady specjalistów z firmy faktoringowej PragmaGo SA. Firma na swojej stronie internetowej poza całym spektrum usług finansowych zamieściła poradnik, z którego można bezpłatnie skorzystać i w razie niejasności porozmawiać z telefonicznym konsultantem. Na stronie https://pragmago.pl/porada/faktoring/ w dziale porady można dowiedzieć się wszystkiego na temat faktoringu, jego rodzajów i całego mechanizmu działania.
Offline

kesa

master

  • Posty: 469
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: pomoc przy kredycie

Post28 lut 2022, o 20:53

Jeśli są jakieś problemy z uzyskaniem kredytu na przykład dlatego że ma się jakieś zadłużenie to można sprawdzić sobie trudne kredyty dla zadłużonych . Słyszałam, że dzięki nim jest opcja pozyskania dodatkowej gotówki

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości