Teraz jest 13 maja 2024, o 19:08


muzyka przy miękkich narkotykach...

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 13:15

damek82 napisał(a):Ja tam słyszałem, że z psychologicznego punktu widzenia każdy lubi dotykać dzieci :twisted: . Chociaż jak tak sobie pomyśle, to już lepiej jak by był zoofilem albo nekrofilem albo chociaż pedałem. Nikomu by wtedy krzywdy nie zrobił.


W sumie racja, brachu. Co do tych dotyków i dzieci, to nie wiem, ale ja np. nie mam jakiejś specjalnej potrzeby dotykania dzieci. Mówię serio, nie pucuję się. Wolę se na przykład podotykać swoją żonkę (PRIMO). Albo na przykład pada (SECUNDO), czy zimną butlę z Tyskim (też SECUNDO - najlepiej z pierwszym secundo) w środku. A już na pewno to jestem zboczony na punkcie dotykania pewnego ogromnego wora (już wiem o czym skrycie myślicie, gwałciciele piwniczni, he, he...), wora, moi drodzy, wypchanego takim świństwem do palenia... Jak nie wiecie o czym nawijam, to spytajcie Benny'ego. On Wam wszycho wyjaśni...

P.S. Benny, stary!!! Robię jogurt! A raczej JOGURT!!! Powiem Ci co i jak po wszystkim, jak przeżyję... he, he!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post18 cze 2005, o 15:50

dobry moby nie jest zly :roll: pierwszy jego kawalek ktory slyszalem to byl chyba 'bodyrock' i bylem pod wrazeniem. ale pozniej... no jakby troche dziadzial powoli, nie sadzisz? mam najnowszy 'hotel' i takie to sobie jest. bardzo czyste i raczej lagodne i dopieszczone. a w takim czyms nie widze emocji. no ale kiedys kolo ostro czadu dawal! polecam undergrandowy kawalek (stry juz troche) - 'GO' - i wszelkie remixy. naprawde niszczacy kawalek :twisted: gggo! ggo! GO! ! ! wuuuuuuuuuu
ale ja tak zrzedze dla zasady. moby to nadal mily czlowiek jest

co do Jacksona.. nie wydaje mi sie zeby cos robil niedobrego z tymi dzieciakami. ma swoj swiat ten czlowiek i chyba tak naprawde nie kazdy chcialby sie w nim znalezc.
w ogole po tych akcjach z pedofilami nie jeden ojciec boi sie na ulicy przytulic swoja coreczke bo sie boi czy go jakies smiecie nie ocenia... :evil: wkurwia mnie psychoza ludu
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post18 cze 2005, o 15:57

btw nadal mam w planach zaliczenie Open'er Festival 8)
ale szanse maleja z kazdym dniem niestety
dodatkowo na oku mam 'Pohoda' festival (Słowacja)
sprawdz dlaczego >>> http://www.pohodafestival.sk :roll:

?JOGURT? :shock: :?:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 18:40

Adres nie działa, nie wiem co jest...

A, jeśli zaś chodzi o jogurt, przepraszam, JOGURT, to jest to... hmm, zapraszam na PM (wiecie, szanujmy zasady, adminów i takie tam...). Wszystkich zainteresowanych darami wspaniałej Matki Natury (hłe, hłe, hłe...) zapraszam na PM. Przepisik jest szybki i nieskomplikowany, jazda zaś długa i wspaniała...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post19 cze 2005, o 13:17

no jeszcze takiego jugurtu nie jadlem :twisted:

stronka rzeczywiscie nie dziala. ale jeszcze wczoraj bylo ok. mam nadzieje ze nie odwolali :roll:

no wiec glowna gfiasda festu bedze THE PRODIGY :roll: :roll: :roll:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post21 cze 2005, o 08:45

A wiecie, że BiałoCzarnego uniewinnili? Hmmm...
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post23 cze 2005, o 19:50

damek82 napisał(a):A wiecie, że BiałoCzarnego uniewinnili? Hmmm...


wiemy. cieszymy sie.
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 cze 2005, o 21:04

No tak. W końcu dał nam tyle radości. :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 cze 2005, o 10:50

Hmm, z Majkelem to jest IMHO niezły problem, na pewno nie na zasadzie "winny/niewinny. "To nie są takie proste sprawy...", jak mawia wielki Chmielu (mój kolega). Na pewno typ nie jest do końca normalny. Co do tego to nie ma dwóch zdań. Troszkę siano i dzieciństwo odbiło na nim swe piętno...
Co by dużo nie smarować: gość ma swój wkład w historię muzyki, bez dwóch zdań. Ale spanie z małpą, czy inne przygody to lekkie dziwactwo...

Benny, JOGURT!!! Czytaj PM!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post27 cze 2005, o 09:43

damek82 napisał(a):No tak. W końcu dał nam tyle radości. :D


komu dal temu dal. tego nikt naprawde nie wie.

wiem za to ze dla muzyki zasluzyl sie bardzo. malo jest w historii takich postaci jak on.
a to kim jest i jak jest nikt nie powinien oceniac.
nie pisze tego z jakiejs tam sympatii. jest jak jest
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lip 2005, o 11:45

Racja, Benny, racja. No i tańczył skurczybyk przyzwoicie. Rzekłbym - wymiatał...

A teraz sprawdź to: szczególnie ostatnie zdanie przed "Zakończeniem", he, he...
http://techno.gra.pl/technoland/artykuly/konsola_-_zabawka_w_techno_klimacie/
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post30 wrz 2005, o 12:39

no siema
no i jak tam?
ja nadal studiuje, kocham te sama kobiete i jaram od czasu do czasu... i tyle.
troche sie forum rozroslo. czas zaczac lekture

pzdr

ps. Sonial, co robimy?
The Truth Is...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron