Teraz jest 28 kwi 2024, o 15:33


muzyka przy miękkich narkotykach...

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 maja 2005, o 17:07

Eee, w sumie niedawno... w niedzielę rano po imprezie, hi, hi!
...

Wiesz, stulecie - rocznica ogłoszenia przez Niego (no, Alberta) Teorii Względności. Kuna, bardzo lubię gościa, był bardzo wyluzowany... Zaszczepił u mnie pociąg do czytania coraz trudniejszych książek, dążenia do zrozumienia ("Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy")... No, ale na pewnym poziomie sama wyobraźnia już nie wystarcza, he, he... No, kolo był IMHO jednym z naj... naj... naj... ludzi swoich czasów. Przeczytaj jakąś solidną biografię. [BTW, kolo o nicku ULT ma na swojej - bardzo fajnej - stronce gitoski artykuł m. in. o Albercie "Dialog". Polecam! Oblukaj cały sajt!!!]. W wielu kwestiach zgadzam się ze światopoglądem Alberta, np. w kwestii wiary. ALBERT RZĄDZI, ELVIS ŻYJE!!!
...

A co do detoxa... Zachorowałem kuna na gardło. Jest to u mnie rzecz rzadka (u lekarza nie byłem od podstawówki, nie wiem co to NFZ i książeczka RUM, czy jakoś tak...); [trzy dychy na karku, człowiek się sypie, buahaha!]. No i musiałem żreć jakieś takie dziwne tabletki, do których nie można pić (antybiotyki). Nie piję, nadrabiam w "zadymie", tzn. "zadymianiu" he, he, he... Dobrze jest czasem nie pić przez tydzień, ale gul mi skacze, jeszcze ta pogoda...
...

Co do wzbogacania się: zmieniam tyrę (mniej pracy, więcej kasiorki, hi, hi), będę rzadziej na Forum.
...

Ojcostwo??? Po co ??? I tak po grudniu 2012 wszystko będzie inaczej...
:roll: :roll: :roll:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post25 maja 2005, o 17:45

Na jednym z forów znalazłem ciekawy tekst na temat jednej gry...ofkos o zabawe chodzi 8)

Gra dla narkomanów. Potrzebne: pokój, stół, dwóch
zawodników i duużo haszyszu, siadaja na przeciwko siebie, upalają się do
granic możliwości, potem jeden wychodzi a drugi musi
odgadnąć, ........który wyszedł.


Co wy na to;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 maja 2005, o 22:25

He, he, dobre... A tak poważnie to nam do prawdziwych "Zjadaczy Haszyszu" brakuje duuużo (z jakieś kilka[naście] gramów dziennie). Oni palili to w ilościach okrutnych. Polecam zajefajny tekst na Racjonaliście.pl (mają wyszukiwarkę). Polecam w ogóle ten serwis. Szczególnie też o papieżu, kościele i o wszystkim innym...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post4 cze 2005, o 12:49

dzis w nocy snila mi sie torba jarania w pokoju mojej babci :roll:

niestety obudzilem sie we wlasnym domu...

(moja babcia nie zazywa zadnych narkotykow. to tylko sen)
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post5 cze 2005, o 09:41

Benny Blanco napisał(a):(moja babcia nie zazywa zadnych narkotykow. to tylko sen)


:lol: hmm :wink: :twisted: :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post5 cze 2005, o 15:46

hej Sonial,
wybierasz sie na Open'er Festival ??
chyba masz niedaleko? :wink:

moze ktos z was sie wybiera?
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post6 cze 2005, o 08:59

Ja się wybieram, właśnie kołuje sobie nocleg.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 cze 2005, o 18:58

Eee, lipa, siana brak... Zmieniam właśnie robotę (co widać po nieobecnościach)...
Ale program bogaty, co? A wiecie, że odwołali Chemical Brothers w Sopocie? Słaba sprzedaż biletów. Siara co?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 cze 2005, o 20:57

Mario napisał(a):
Benny Blanco napisał(a):(moja babcia nie zazywa zadnych narkotykow. to tylko sen)


:lol: hmm :wink: :twisted: :lol:


:twisted: :twisted: HMMM... :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post11 cze 2005, o 11:58

Sonial13 napisał(a):A wiecie, że odwołali Chemical Brothers w Sopocie? Słaba sprzedaż biletów. Siara co?


no coz, Polska... :evil:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 cze 2005, o 08:57

Joł, Benny! Moi znajomi wrócili właśnie z koncertu Moby'ego. Biedaczki po takiej ilości piguł myślą, że byli na procesie Jacksona, he, he...
Ale poważnie, ponoć wypasik, Moby dał ognia. Mało z butów nie wyskoczyli... No, ale i zawodnik ligowy, co nie?
A wracając do Majkela "The Łajtnigga" Jacksona: szkoda chłopa... Co to siano ze zwojami nie robi, co?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post18 cze 2005, o 10:47

Ja tam słyszałem, że z psychologicznego punktu widzenia każdy lubi dotykać dzieci :twisted: . Chociaż jak tak sobie pomyśle, to już lepiej jak by był zoofilem albo nekrofilem albo chociaż pedałem. Nikomu by wtedy krzywdy nie zrobił.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości