Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 13936
Liczba wiadomości: 8370
Liczba artykułów: 1799
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Rankingi graczy Xbox Live oraz PlayStation Network

Rankingi graczy Xbox Live i PlayStation Network, jak sama nazwa wskazuje, mają być docelowo spisem osób z Polski, które grają na Xboxie 360 oraz PlayStation 3, a przy tym chcą pochwalić się swoim wynikiem punktowym uzyskanym w grach (zdobytymi punktami za zebrane Achievementy / Trofea) lub po prostu pokazać się. Łatwo można dzięki temu zawierać nowe znajomości, bo znając nick jakiegokolwiek delikwenta z Xbox Live lub PS Network bez problemów możecie wysłać mu wiadomość z poziomu dashboardu konsoli, czy dodać go do listy przyjaciół.

Poniżej znajdziecie odnośniki do rankingu graczy Xbox Live oraz rankingu graczy PlayStation Network. Poniższe linki przenoszą na nasze forum, gdzie na bieżąco aktualizujemy listę najlepszych. Możecie bez problemu sprawdzić kto ile ma punktów, czy w jakie gry ostatnio grał. Wszystkie te dane są aktualizowane na bieżąco z Xbox Live / PS Network, więc nie potrzeba naszej aktualizacji, by kolejne punkty dodały się do Waszego konta. Co innego układanie kolejności - to już należy do nas, a aktualizacji dokonujemy w różnych odstępach czasowych. 

Chcesz się znaleźć na powyższych listach i pochwalić się swoim wynikiem?. W tematach dotyczących danego rankingu znajdziesz wszelkie informacje odnośnie tego, w jaki sposób dodać swoją kartę do rankingu. W przypadku użytkowników Xboxów 360 wystarczy wysłać do nas maila na adres: kontakt@onlygames.pl (temat maila: Ranking graczy Xbox Live) i podać swój nick (gamertag) z Xbox Live. W przypadku PlayStation Network procedura jest minimalnie bardziej skomplikowana - wszystko zostało wyjaśnione na naszym forum w temacie o rankingu PlayStation Network.

Zapraszamy do zgłaszania się!

  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!